lightbox

Nośnik reklamowy typu lightbox. Materiał POS z zastosowaniem w powierzchniach sklepowych, usługowych i biurowych. Rama z profilu malowana proszkowo. Podświetlenie panelowe diodami szerokokątnymi, druk na materiale tekstylnym samba. Konfekcja paskiem winylowym do wielokrotnego montażu w szczelinę ramy.

Kaseton podświetlany. Kaseton tekstylny.

Prezentery lightbox to wyrazista forma oraz prosta konstrukcja. Ze względu na możliwość samodzielnej wymiany grafiki w ramie, ta postać kasetonów pozwala szybko i sprawnie dostosowywać wypełnienie ramy do aktualnej grafiki, do określonych promocji lub zapowiedzi nadchodzących wydarzeń. Specjalnie przygotowane podświetlenie wzmacnia ten przekaz i sprawdza się w każdym otoczeniu. Grafika podświetlana modułami soczewkowymi LED sprawuje się doskonale nawet w pomieszczeniach z intensywnym oświetleniem. Wydruki na tkaninach są matowe, więc nie powodują refleksów świetlnych.

Druk na tkaninach / tekstyliach: trend, który przybiera na sile. Druk tekstylny, kojarzony wcześniej z branżą dekoratorską, w reklamie czuje się coraz pewniej. Jest estetyczny i nadaje wnętrzu efekt premium. Dzięki stosowaniu odpowiedniego trybu druku wersja do podświetleń zapewnia najlepsze dostępne czernie, kontrasty i nasycenie kolorów.

Nośniki z wydrukami tekstylnymi mogą być również wykonane w wersji bez podświetlenia. Taki nośnik jest wtedy bardzo smukły i doskonale wpasowuje się każde wnętrze. Kasetony tekstylne Gdańsk.

lightbox kaseton podświetlany kasetony tekstylne Gdańsk / illuminated light box textile light boxes Poland / Lichtbox beleuchteter Leuchtkasten Textilleuchtkästen Polen
lightbox kaseton podświetlany kasetony tekstylne Gdańsk / illuminated light box textile light boxes Poland / Lichtbox beleuchteter Leuchtkasten Textilleuchtkästen Polen