reklama na rusztowaniu

Reklama wielkoformatowa na rusztowaniu: druk na siatce winylowej i montaż na rusztowaniu. Doskonałe możliwości ekspozycji reklamy w trakcie prowadzenia prac budowlanych (budowy lub remontu elewacji). Na zdjęciach: reklama o powierzchni 450 m2 w czasie budowy centrum handlowego.

Reklama na rusztowaniu. Reklamy na rusztowaniach budowlanych. Druk na siatce mesh.

Niewątpliwą zaletą rusztowań budowlanych w kontekście ich wykorzystania jako nośnik reklamy jest ich mobilność. Reklama na rusztowaniach może z łatwością zajmować całą elewację lub jej część. Może zmieniać miejsce na rusztowaniu wraz z postępem prac. Sam montaż rusztowania jest w prosty i szybki.

Rusztowanie jest nieodłącznym elementem każdej budowy. Możliwość wykorzystania rusztowania budowlanego do montażu reklamy oznacza, że nie trzeba ponosić dodatkowych nakładów na budowę innych nośników reklamy.

Rusztowanie budowlane może być także wykorzystywane do budowy przestrzennych konstrukcji nośnych w innych miejscach niż przy elewacjach, np. w terenie. Dzięki temu możliwa jest ekspozycja reklamy właściwie wszędzie, np. na odkrytym terenie, przy drogach, w czasie imprez jako element scenografii itd.

W przypadku największych powierzchni na rusztowaniach rekomendujemy druk na siatce mesh. W przypadku mniejszych lub mniej konwencjonalnych zastosowań proponujemy druk na winylach pełnych typu frontlit / ftontlight. W przypadku ekspozycji dwustronnej polecamy druk na materiale winylowym blackout / blockout. Od warunków ekspozycji zależy również sposób montażu: musi on być nie tylko estetyczny i trwały, ale także bezpieczny.

 

Zobacz też:
reklama w czasie remontu elewacji

reklama na rusztowaniu / scaffolding advertising / Gerüstwerbung
reklama na rusztowaniu / scaffolding advertising / Gerüstwerbung