akcja serwisowa: przyspieszamy

akcja serwisowa: przyspieszamy

szybki druk

W dzisiejszym świecie czas to pieniądz, a firmy muszą nadążyć za tempem, aby pozostać konkurencyjnymi. Dla firm, które polegają na usługach drukowania, minimalizowanie czasu potrzebnego na drukowanie materiałów wysokiej jakości jest kluczowe dla spełnienia terminów i utrzymania silnej reputacji.

akcja serwisowa

W branży drukarskiej jakość wydruków oraz tempo produkcji są niezwykle ważne. Spełnienie ścisłych terminów może być wyzwaniem, a wydłużone terminy realizacji mogą skutkować utratą szans i w konsekwencji niezadowoleniem Klienta. Z kolei szybki wydruk może zapewnić naszym Klientom przewagę nad ich konkurencją, szczególnie w dzisiejszych, dynamicznych czasach. W naszej drukarni niedawno przeprowadziliśmy inicjatywę serwisową, która umożliwiła nam produkcję wydruków w jeszcze wyższej jakości przy jeszcze większej prędkości. Przeanalizujmy, jak to osiągnęliśmy i jakie korzyści to przynosi naszym Klientom.

dlaczego przeprowadziliśmy akcję serwisową?

Jak każde inne urządzenia, maszyny do druku wymagają regularnej konserwacji i serwisowania, aby działać sprawnie i utrzymywać wydajność oraz jakość druku. Mając to na uwadze, przeprowadziliśmy największą jak do tej pory jednorazową akcję serwisową. Dla zapewnienia najlepszej jakości, w każdej maszynie wymieniliśmy co najmniej jedną głowicę drukującą. To jednak nie wszystko. Rozbudowaliśmy maszynę do druku UV poprzez wstawienie drugiego zestawu głowic. Dodatkowo, zainstalowaliśmy nowe profile kolorystyczne. Chcieliśmy się upewnić, że jesteśmy w stanie wyjść do naszych Klientów z ofertą szybkiego druku w wysokiej jakości. Co niezwykle istotne, rozbudowa nie będzie oznaczała dla naszych Klientów wzrostu cen.

jakie były efekty naszej inicjatywy serwisowej?

Po przeprowadzeniu rozbudowy i serwisu dwukrotnie zwiększyliśmy prędkość druku na maszynie UV. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom szybki druk, skracając terminy realizacji zleceń. Dzięki wymianie głowic możemy także utrzymać wysoką jakość druku na pozostałych maszynach. Wreszcie, dzięki nowym profilom kolorystycznym, mamy większe możliwości kontroli kolorystyki wydruków, oferując wyższą wierność i rozpiętość tonalną. Klienci z pewnością docenią tą zmianę widząc wierne i intensywne kolory.

Dla Klienta szybki druk reklamowy oznacza, że zamówione materiały reklamowe zostaną wydrukowane w krótkim czasie, co pozwala na szybkie rozpoczęcie kampanii reklamowej lub uzupełnienie zapasów. Szybki druk może być szczególnie ważny w przypadku pilnych zamówień, takich jak plakaty czy ulotki reklamowe na specjalne okazje. Ponadto, szybki druk reklamowy może przynieść korzyści w konkurencyjnym środowisku, umożliwiając klientowi szybką reakcję na zmiany na rynku lub w sytuacji kryzysowej.

 

Strona powiązana:

B52 > oferta > drukarnia