Twoje mapy

Twoje mapy

nowoczesne plakaty

Usługa „Twoje mapy” to estetyczne grafiki wektorowe odwzorowujące plany miast z Polski i całego świata. To świetny pomysł do zaznaczania odbytych podróży, do planowania podróży, do poszukiwania inspiracji albo do przywracania miłych wspomnień.

Wyjątkowe mapy plakaty są jak podróż, którą możecie odbyć, siedząc na kanapie lub przy biurku w pracy. To idealny dodatek dla miłośników krótszych i dłuższych wypraw, a także wyraz fascynacji nie tylko wielkim światem, ale również małymi ojczyznami. Modny plakat z mapą, jaki oferujemy, może być inspirowany konkretnym miastem, w którym mieszkacie lub też takim, które Was inspiruje. Dość ascetyczna forma tego typu dekoracji przykuwa uwagę. To również świetny plakat dla nastolatka oraz rewelacyjny dodatek do miejsc, w których eksponuje się przywiązanie do pewnego rodzaju lokalności.

Plakaty z mapami przykuwają uwagę i stają się rewelacyjnym sposobem na podkreślenie oryginalności wnętrza. To także świetna lekcja geografii. Zabawa i grafika budzą tęsknotę za wielkim światem oraz odpowiedzialność za jego różnorodność. Designerskie plakaty miasta świata świetnie prezentują się jako pojedyncza dekoracja. Mogą również tworzyć całe zestawy, które zachwycą oryginalnością i wyeksponują życiowe wybory, inspiracje i podróże. Zobacz, które mapy plakaty będą idealne dla Ciebie lub kogoś Tobie bliskiemu.

plany miast: grafiki zaprojektowane w B52

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dla naszych Klientów przygotowaliśmy serię projektów wektorowych z grafikami odwzorowującymi plany miast, dzielnic, a nawet wsi. Światowo lub bardzo lokalnie. Tworzone na podstawie danych OpenStreetMap, dowolnie zestawiane i kadrowane.

Wybierz wersję kolorystyczną: Do wyboru mamy wersję ciemną lub jasną. Obydwie nadadzą Twojej przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Obydwie będą pasowały zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Gdybym miał doradzić, to jasną wersję widziałbym w większych formatach, natomiast wersja ciemna idealnie współgra w wnętrzami w surowym minimalistycznym stylu. Jeżeli masz pomysł na inną wersję kolorystyczną, koniecznie daj nam znać!

Wybierz podkład: Do wyboru jest to wysokiej jakości papier fotograficzny matowy (satyna) lub błysk 220 g/m2, który możesz umieścić w swojej ulubionej ramie lub antyramie. To także płótno, które można naciągnąć na blejtramę. Wybraną przez Ciebie grafikę możemy również wydrukować na płycie PCV lub na folii ściennej imitującej płótno, po czym okleić nią płytę. Wreszcie, grafikę możemy wydrukować na podkładzie flizelinowym do fototapet.

Wybierz format grafiki: Projekty zostały przygotowane w proporcjach formatów A i B, np. 70×100 cm. Na życzenie możemy jednak wykonać wydruk w dowolnym formacie, w pionie lub w poziomie. Dowolny wymiar grafiki.

Spersonalizuj swoją grafikę: stwórz plakat z zaznaczonym adresem Twojego domu. Albo z miejscem Waszego pierwszego spotkania. Podaj nazwę miasta lub miejsca, ew. adres pocztowy. Wybierz odpowiednie kadrowanie (zbliżenie). Wskazany adres lub miejsce opatrzymy symbolem krzyżyka lub serduszka. Podaj tekst pod grafiką. W Twoim stylu.

 

mapy nowoczesne plakaty plany miast Polska świat

 

najwyższej jakości plakaty: mapy miast

Druk plakatów odbywa się w najwyższej fotograficznej jakości na przemysłowej maszynie 10-kolorowej Epson. Zapewniamy najwyższą estetykę oraz trwałość zadruku.

Rozszerzona przestrzeń kolorystyczna w 10-kolorowym druku cyfrowym: Druk opiera się na rozszerzeniu zestawu atramentów C+M+Y+K o jasne odcienie lc+lm+gy/lk i kolor pomarańczowy (Or), w połączeniu z atramentami białym (Wh) i metalicznym (Ms). Rozwiązanie takie nie tylko znacznie poszerza możliwą do reprodukcji przestrzeń kolorystyczną (gamut), ale także daje możliwość wierniejszego odtwarzania kolorów spot (w tym PANTONE), z pominięciem ich konwersji do kolorów CMYK. Wszystko to umożliwia realizację zamówień niskonakładowych w konfiguracjach kolorystycznych dostępnych do niedawna jedynie w technologiach pigmentowych i offsetowych.

Perfekcyjne odcienie szarości w druku 10-kolorowym: Dzięki drukowi jasnymi odcieniami atramentów (lc, lm), a w szczególności dzięki użyciu atramentu szarego (gy/lk), możliwe jest osiągnięcie apli oraz gładkich przejść tonalnych nieosiągalnych w konkurencyjnych rozwiązaniach ekosolwentowych oraz lateksowych.

Ekspozycja wydruków opartych na atramentach GSX: Ekologiczne atramenty GSX są bezzapachowe. Nie zawierają niklu, więc są bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Zostały one oznaczone skandynawską ekoetykietą z łabędziem “Nordic EcoLabel”. Wydruki oparte na tych atramentach wykazują odporność na działanie promieni UV. Mogą być stosowane nawet tam, gdzie należy się spodziewać restrykcyjnych wymagań sanitarnych, np. w pomieszczeniach przedszkolnych czy w gastronomii.

Bezpieczne opakowanie: Plakaty przed wysyłką są rolowane, foliowane oraz pakowane w twardą kartonową tubę.

Uwaga! Grafika jest elementem dekoracyjnym i nie jest stuprocentowym odwzorowaniem topografii miasta. Projekty są aktualne w momencie ich tworzenia. Nie są aktualizowane. Różnice w rozkładzie ulic względem rzeczywistości, nie mogą być powodem reklamacji. Jeżeli zależy Ci, aby mapa uwzględniała konkretny obiekt, koniecznie nam o tym napisz!

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Obraz mapa. Plakat mapa. Plakat z mapą. Plakat z planem miasta. Plakat plan miasta. Plakat z miastem. Plakat miasta. Mapa miasta.

Strona powiązana:

B52 > oferta > druk > druk cyfrowy w najwyższej rozdzielczości

Pozostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *