kaseton reklamowy

Szyld wykonany w formie kasetonu. #Kaseton reklamowy. #Kaseton z dibondu. Frezowany kompozyt aluminiowy, plexi oklejona folią w odcieniu czerwieni. Montaż.

 

 

 

Kasetony reklamowe to jedna z najpopularniejszych form promocji. Oprócz funkcji marketingowych mogą również pełnić funkcje informacyjne. Kaseton reklamowy to również świetny wybór przy realizacji reklamy wielkogabarytowej. Pozwala na oznakowanie inwestycji w elegancki sposób.

Projektujemy oraz produkujemy nowoczesne kasetony reklamowe jednostronne lub dwustronne. Do podświetleń stosujemy markowe, energooszczędne moduły soczewkowe LED. Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis.

Wykonujemy kasetony reklamowe: kasetony z dibondu, kasetony z plexi, kasetony na ramie aluminiowej, kasetony z licem napinanym, kasetony z licem winylowym, kasetony z wydrukiem tekstylnym.

Kasetony podświetlane wykonane z dibondu są najpopularniejszą tego typu formą reklamy. Sprawdzą się w sytuacji, kiedy chcemy podświetlić jedynie wyfrezowane (wycięte) znaki przy niepodświetlonym tle. Grafikę w kasetonach z dibondu lub innego kompozytu aluminiowego precyzyjnie frezujemy w technologii CNC, a następnie podklejamy wysokiej jakości plexi mleczną do podświetleń, w razie potrzeby oklejoną kolorową folią translucentną lub wydrukiem. Kasetony tego typu wykonujemy zarówno w tradycyjnej palecie kolorów dostępnych dla płyt dibond (czarny połysk lub mat, biały, srebrny, szczotkowany, antracyt) jak również w innych kolorach, dzięki zmianie koloru materiału wytrzymałymi foliami polimerowymi lub zadrukowi UV bezpośrednio na płycie.

Jeśli zaś kaseton powinien świecić całym licem, wówczas przód kasetonu wykonujemy z pleksi. Kaseton może mieć również formę semafora i posiadać dowolny kształt.

Przy gabarytach wykluczających zastosowanie dibondu lub plexi stosujemy technologię naciągu winylowego. System napinający pozwala na zastosowanie jednolitej i dużej, podświetlonej grafiki bez konieczności łączenia ze sobą kilku kasetonów. Konstrukcją kasetonu będzie w tym przypadku wzmocniony profil aluminiowym, malowany lub maskowany wedle potrzeb. Konstrukcja kasetonu wykonanego w tej technologii jest stabilna i można go montować również na dużych wysokościach.

W związku z wejściem w życie w Gdańsku tzw. uchwały krajobrazowej zakazane zostały popularne jeszcze kilka lat temu tablice wsuwane w profil aluminiowy. Aby dostosować szyldy do obowiązujących w Gdańsku przepisów, proponujemy tablice reklamowe również o grubości do 3 cm. Również taką tablicę jesteśmy w stanie wykonać i podświetlić w estetyczny sposób.

Spośród form podświetlanych kasetony pozostają najtańszą najtańszą formą reklamy. Cena szyldu wykonanego w ten sposób może się wahań w zależności od wielkości sekcji podświetlanej oraz użytych materiałów, ale pozostanie niższa od liter 3D.

 

Zobacz też: kaseton / backlight, kasetony