display

Display: druk UV z białym poddrukiem na transparentnej plexi, cięcie laserem i kształtowanie termiczne. Materiał POS w funkcji prezentera, tzw. display.

Druk na plexi Gdańsk

Display Gdańsk. Producent reklam Gdańsk. Cięcie laserowe Gdańsk. Cięcie plexi Gdańsk.

Standy i displaye z plexi to formy reklamowe, które mają za zadanie zainteresować potencjalnego nabywcę prezentując promowany produkt lub linię produktową.

Wyróżniające się jednym celem oraz bogactwem form oznakowania na plexi to doskonałe rozwiązanie dla Klientów, którzy poszukują nietuzinkowego sposobu na wyróżnienie swojej firmy czy produktu. Dostępne opcje zadruku obejmują bezpośredni druk na płycie plexi lub naklejki drukowane na różnego rodzaju foliach, co daje szeroki zakres możliwości personalizacji. Druk na plexi Gdańsk oraz na innych przezroczystych podłożach umożliwia również wykorzystanie druku kolorem białym, co zwiększa potencjał kreatywny w projektowaniu. Warto podkreślić, że cyfrowa technologia druku, w tym UV, zapewnia wysoką jakość druku nawet przy jednostkowych nakładach, co czyni tę opcję bardzo opłacalną dla Klientów. Możliwe jest także wykonania displaya w technice grawerowania.

Nośniki typu display Gdańsk i stand to typowo indywidualne materiały POS, jednak wciąż można można je kategoryzować. Displaye małe są prezentowane na ladach, stolikach i bezpośrednio przy niewielkich produktach. Displaye i standy duże są zgrupowane wokół produktów większych, a także w innych ważnych miejscach na terenie punktu handlowego czy usługowego.

Jeśli więc szukasz oryginalnego sposobu na oznakowanie swojej firmy lub produktu, druk na plexi Gdańsk może być doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki bogactwu form i możliwości personalizacji, będziesz mógł wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów.

display Gdańsk druk na plexi Gdańsk / displays Poland printing on acrylic Poland / Display Polen Druk auf Acryl Polen
display Gdańsk druk na plexi Gdańsk / displays Poland printing on acrylic Poland / Display Polen Druk auf Acryl Polen