W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

pracownia

B52 > pracownia

#Pracownia. #Pracownia reklamy Gdańsk. #Druk Gdańsk. #CNC Gdańsk. #Laser Gdańsk.

Jesteśmy przekonani, że o jakości oferty stanowi zarówno wyjątkowy projekt, jak i jego profesjonalne wdrożenie.

B52 konsekwentnie rozwija swoją pracownię druku i reklamy. Obecnie na miejscu mamy do dyspozycji wszystkie nowoczesne technologie służące realizacji nawet najambitniejszych projektów. Mamy więc pełną kontrolę nad całym procesem realizacji zlecenia, a nasi Klienci mają pewność, że powierzone nam zadanie możemy wykonać starannie, na czas oraz w rozsądnej cenie.

Nasze zaplecze to prawdopodobnie najszerszy technologicznie park maszyn w Trójmieście, ale także niezbędna wiedza i zasoby ludzkie, aby te możliwości przekuć w zadowolenie Klienta. W oparciu o zdobyte na rynku doświadczenie potrafimy zaoferować naszym Klientom usługę, która wyróżni się formą i jakością wykonania. Chętnie stawiamy przy tym czoła zadaniom trudnym i nieszablonowym.

Dowiedz się więcej: