W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

banery na ogrodzenia budowlane

banery na ogrodzenia budowlane

Banery na ogrodzenia budowlane: druk wielkoformatowy z montażem. Wydruki nie tylko osłaniają plac budowy. Dzięki przedstawionym grafikom banery na ogrodzeniach budowlanych budują więź z otoczeniem, a także podnoszą estetykę miejsca, czasowo zaburzoną przez prowadzone prace budowlane.

Uchwała krajobrazowa w Gdańsku nie dopuszcza umieszczania reklam na ogrodzeniach. Widząc nieustanną potrzebę komunikowania się z otoczeniem, a także, dbając o estetykę miejsca budowy, deweloperzy stosują treści zgodne z obowiązującymi przepisami. Dzięki temu w przestrzeni miejskiej zamiast reklam pojawiają się np. treści informujące o danym miejscu, o jego historii, czy też różne przekazy społeczne.

Banery przeznaczone na ogrodzenia budowlane drukujemy w kolorystyce CMYK w technologii solwentowej lub UV, w dowolnych rozmiarach. Stosujemy podkłady winylowe wyłącznie wysokiej jakości. Wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych. W zależności od rodzaju ogrodzenia proponujemy banery z materiału typu frontlit / frontlight lub z siatki mesh. Wykończenie krawędzi: zgrzew lub / i oczka.

#Druk banerów. #Banery Gdańsk. #Bannery Gdańsk.

Kategoria(e):

druk, outdoor, reklama zewnętrzna / outdoor

Tag(i):

druk wielkoformatowy, montaże