szyldy / litery / kasetony
Szyld reklamowy należy zgodnie z przyjętymi zasadami rozumieć jest to tablicę reklamową lub urządzenie reklamowe informujące o działalności prowadzonej na nieruchomości, na której ta tablica reklamowa lub urządzenie reklamowe się znajdują.

Kiedy coraz więcej miast (w tym Gdańsk, Sopot i Gdynia wchodzące w skład Trójmiasta) wprowadza na swoim terenie regulacje w zakresie możliwości sytuowania reklam, szyldy pozostają tym elementem komunikacji wizualnej, który podlega najmniejszym obostrzeniom. Z tego powodu zdecydowanie warto wyróżnić się dobrze zaprojektowanym i wykonanym, ciekawym wizualnie szyldem.

W obecnych czasach szyld jest nie tylko elementem informującym o prowadzeniu działalności gospodarczej w danym miejscu. Warto pamiętać, że dzięki swoim walorom skutecznie wzmacnia wizerunek firmy oraz istotnie wspiera sprzedaż. Choć w wielu branżach prym wiedzie dzisiaj marketing internetowy, to wsparcie w postaci tradycyjnego szyldu jest wręcz niezbędne. W tym wypadku rozmiar nie ma znaczenia. Czasem potrzebny jest niewielki, ale dobrze widoczny szyld reklamowy, który poinformuje klientów o lokalizacji firmy.

Szyldy Gdańsk. Szyldy reklamowe Gdańsk. Szyldy reklamowe Trójmiasto.

Początkowo szyldy reklamowe Gdańsk miały formę prostych metalowych lub drewnianych tablic, jednak wraz z technologicznym postępem, możliwości znacznie się poszerzyły. Szyldy reklamowe często są podświetlane, co szczególnie po zmroku pozytywnie wpływa na widoczność sklepu, biura, instytucji czy punktu usługowego.

Szyldy Gdańsk mogą mieć oczywiście wiele postaci. Może to być klasyczna tablica, kaseton, semafor, litery, czy po prostu oznakowanie na szybie. W myśl gdańskiej uchwały krajobrazowej szyldem mogą być nawet flagi. Profesjonalne szyldy są ważne z kilku powodów. Po pierwsze, szyldy reklamowe Gdańsk łączą w sobie funkcję reklamową i informacyjną, a po drugie, szyld jest inwestycją na lata.

Jaki szyld wybrać? Cechy dobrego szyldu

Po pierwsze: prostota. Zadaniem szyldów reklamowych Gdańsk jest szybka identyfikacja, należy więc postawić na prosty komunikat i symbole ułatwiające zapamiętanie przekazu. Estetyka i minimalizm są ważne. Szyld, im większy, tym bardziej widoczny. Z drugiej strony, minęły już czasy, kiedy przedsiębiorcy ścigali się między sobą, kto zamontuje większy, bardziej kolorowy, albo bardziej naładowany treścią.

Po drugie: czytelność. Na etapie projektu warto zadbać o to, aby format reklamy umożliwiał odczytanie komunikatu także z dalszej odległości. To dobry moment, aby pomyśleć o dodaniu światła. Im większe znaki, tym większa czytelność, ale zbyt duża pokusa w tym zakresie może uczynić szyld nadto krzykliwym. Nie wspominając już o ograniczeniach prawnych wielkości szyldów, które mogą wynikać ze stanowionych przez samorządy uchwał krajobrazowych.

Po trzecie: kreatywność i umiejętność wyjścia poza schemat są zawsze w cenie, a szczególnie, kiedy niemożliwe jest przygotowanie klasycznego szyldu. Dzieje się tak chociażby w sytuacji, gdy firma ma swoją siedzibę w biurowcu i nie może zareklamować się w klasycznej formie. Alternatywą dla umieszczenia szyldów w przeszkleniach może być wizytówka na schludnej tablicy lub pylonie zbiorczym.

Dla wyboru stylu szyldu reklamowego Trójmiasto istotny jest także kontekst otoczenia: jaki jest styl tego i sąsiednich budynków? Jakie formy prezentacji szyldów przeważają w najbliższej okolicy?

B52 to producent szyldów z Gdańska. Wykonujemy całe spektrum wzorów szyldów do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych: od prostych tablic zadrukowanych w technologii druku UV, poprzez płaskie litery bez tła lub znaki wycięte w kontrze z podświetleniem poświatą (tzw. efekt halo), a skończywszy na podświetlanych literach przestrzennych lub kasetonach. Co istotne, w związku z gdańską uchwałą krajobrazową przetestowaliśmy oraz wdrożyliśmy technologię pozwalającą na wykonanie podświetlanego szyldu spełniającego rygorystyczne wymogi zachowania grubości szyldu do 3 cm.

Litery przestrzenne to jedna z najbardziej efektownych oraz efektywnych form komunikacji biznesowej. Litery podświetlane, odpowiednio zaprojektowane, tj. pozostające w zgodzie z wizerunkiem marki oraz stylem otoczenia, są dla odbiorcy wiarygodne, a inwestycji dodają prestiżu oraz oryginalności. Znakomicie sprawdzają się zarówno w przestrzeni witryny sklepowej, jak również na elewacji czy na dachu budynku. B52 to producent szyldów w postaci znaków bez tła, producent reklamy podświetlanej.

Litery podświetlane są najbardziej prestiżową odmianą liter 3D. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej energooszczędnej technologii LED gwarantują, że potencjalny Klient dostrzeże reklamę o każdej porze dnia, przy każdej pogodzie.

Wykonujemy kasetony reklamowe: kasetony z dibondu, kasetony z plexi, kasetony na ramie aluminiowej, kasetony z licem winylowym, kasetony z wydrukiem tekstylnym z naszej drukarni. Kasetony podświetlane wykonane z dibondu są najpopularniejszą tego typu formą reklamy. Sprawdzą się w sytuacji, kiedy chcemy podświetlić jedynie wyfrezowane (wycięte) znaki przy niepodświetlonym tle.

B52 to lider wśród producentów szyldów podświetlanych. Naszymi atutami jest szeroki park maszynowy zapewniający brak konieczności posiłkowania się podwykonawstwem, ponad 20-letnie doświadczenie na rynku trójmiejskiej reklamy oraz zgrany zespół profesjonalistów. Na zlecenie naszych Klientów jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt reklamy świetlnej. Szyldy Gdańsk. Szyldy reklamowe Gdańsk. Szyldy Trójmiasto. Szyldy reklamowe Trójmiasto.

Szyld reklamowy to nie tylko reklama zewnętrzna. W wielu biurowcach i przestrzeniach wspólnych potrzebne są oznakowania wewnętrzne prowadzące do określonego lokalu. Takie szyldy reklamowe Gdańsk te mogą być wykonane z innych materiałów, na przykład ze styroduru. W ten sposób udekorujemy wnętrze biura, szczególnie recepcji, która jest przecież swoistą wizytówką firmy. Bardzo proste w aplikacji kolorowe litery samoprzylepne wycinane na zamówienie to stały element wyposażenia wnętrz hoteli, restauracji, czy dużych hal.

Współczesny rynek reklamy świetlnej jest dość mocno zróżnicowany pod względem cen oraz jakości wykonania. Skuteczna reklama wizualna wymaga odpowiedniego nakładu pracy. Celem nadrzędnym jest dla nas efekt końcowy. Inwestycja w reklamę świetlną to nie jest kampania krótkoterminowa i wierzymy, że na końcu liczy się wyłącznie jakość i efekt, jaki przynosi reklama. Jeżeli zatem interesują Państwa profesjonalnie wykonane szyldy Gdańsk, szyldy Trójmiasto, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej:

litery 3D
kasetony reklamowe

pinterest_48x56

Szukasz więcej inspiracji dla: szyldy / litery / kasetony? Zajrzyj na nasz profil na Pinterest!