rebranding apteki

Rebranding apteki sieciowej: szyld w formie kasetonu, druk wielkoformatowy na folii perforowanej, etykiety informacyjne. #Rebranding sklepu. #Rebranding Gdańsk. #Druk cyfrowy Gdańsk. #Szyldy reklamowe Gdańsk. #Kasetony Gdańsk. #Litery 3D Gdańsk.

 

 

 

Firmy zmieniają swój wizerunek z wielu powodów – czasem jest to innowacja technologiczna, którą warto wykorzystać do odnowienia marki, czasem sezonowość produktu, a nawet znudzenie klientów dotychczasową szatą graficzną i komunikacyjną.

Rebranding to świetny sposób na odświeżenie marki, zwiększenie jej rozpoznawalności, a także poprawienie wyników sprzedaży dzięki nowym klientom.

W teorii zatem rebranding brzmi jak łatwy przepis na sukces. W rzeczywistości działania zmieniające wizerunek firmy muszą być skoordynowane z procesem wykonawczym. Realizacyjny aspekt rebrandingu wiąże się najczęściej z zaangażowaniem w jednym momencie wielu technologii wykorzystywanych w poligrafii i reklamie. B52 posiada stosowną wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze technologiczne, dzięki któremu jest w stanie sprawnie i kompleksowo wykonać powierzone jej zadania.

 

Zobacz też:

rebranding sklepu
rebranding / wymiana grafik / zmiana wizerunku