W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

logo na budynku

logo na budynku

Logo na budynku w formie liter bez tła, wykonany ze kompozytu szczotkowanego w naturalnym kolorze aluminium (dibond). Montowany do elewacji na dystansach. Dzięki zamieszczeniu diód na plecach lliter uzyskano efekt świecenia poświatą (tzw. efekt halo).

#Logo na elewacji. #Logo na fasadzie. #Litery z dibondu. #Litery halo.

Logo na elewacji jako element identyfikacji budynku mieszkalnego: stanowi oznaczenie dewelopera, identyfikuje jego portfolio, a także stanowi element jego komunikacji wizerunkowej.

W B52 dbamy o jakość wykończenia każdego elementu. Zaprojektowane przez nas przekazy są jasne, czytelne, a sposób ich wykonania jest indywidualnie dobrany do charakteru przestrzeni zewnętrznej i panujących tam warunków.

Kategoria(e):

branding, identyfikacja, outdoor

Tag(i):

frezowanie CNC, litery przestrzenne, montaże, systemy identyfikacji wizualnej