W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

reklama na samochodach

reklama na samochodach

Reklama na samochodach: cięcie ploterowe folii wylewanej barwionej w masie, aplikacja na samochody dostawcze.

Kolorowa folia cięta ploterowo jest stosowana do wyklejania liternictwa, prostych elementów graficznych, znaków i logotypów. Jest dostępna w wielu gotowych kolorach, w tym także metalicznych i specjalnych, w połysku lub macie. Sprawdza się przy prostych projektach graficznych lub jako jeden z elementów w projektach zawierających grafiki drukowane. Do wyklejania płaskich części karoserii oraz do grafik krótko- i średnioterminowych stosujemy ekonomiczne folie monomeryczne i polimerowe. Folie wylewane będą idealne przy przetłoczeniach oraz na pojazdy przeznaczone do użytkowania przez długie lata.

Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, przyczepy samochodowe, autobusy oraz cysterny – od prostego oznakowania, po całościowe oklejenie. #Oklejanie samochodów Gdańsk.

Kategoria(e):

branding, outdoor

Tag(i):

grafika na pojazdach, wyklejanie folii