kasetony

Kaseton reklamowy wykonany z dibondu. Podświetlane znaki wycięte (wyfrezowane) w licu. Podświetlenie panelowe LED wpuszczone w profile okienne. Montaż.

 

 

 

W B52 projektujemy oraz produkujemy nowoczesne kasetony reklamowe jednostronne lub dwustronne. Do podświetleń stosujemy markowe, energooszczędne moduły soczewkowe LED. Zapewniamy profesjonalny montaż, przeglądy techniczne oraz serwis pogwarancyjny.

Grafikę w kasetonach z dibondu lub innego kompozytu aluminiowego precyzyjnie frezujemy w technologii CNC, a następnie podklejamy wysokiej jakości plexi mleczną do podświetleń, w razie potrzeby oklejoną kolorową folią translucentną lub wydrukiem.

Kasetony tego typu wykonujemy zarówno w tradycyjnej palecie kolorów dostępnych dla płyt dibond (czarny połysk lub mat, biały, srebrny, szczotkowany, antracyt) jak również w innych kolorach, dzięki zmianie koloru materiału wytrzymałymi foliami polimerowymi lub zadrukowi UV bezpośrednio na płycie.

Kasetony reklamowe to jedna z najpopularniejszych form promocji. Oprócz funkcji marketingowych mogą również pełnić funkcje informacyjne. Kaseton reklamowy to również świetny wybór przy realizacji reklamy wielkogabarytowej. Pozwala na oznakowanie inwestycji w elegancki sposób.

Wykonujemy kasetony reklamowe: kasetony z dibondu, kasetony z plexi, kasetony na ramie aluminiowej, kasetony z licem napinanym, kasetony z licem winylowym, kasetony z wydrukiem tekstylnym.

Kasetony podświetlane wykonane z dibondu są najpopularniejszą tego typu formą reklamy. Sprawdzą się w sytuacji, kiedy chcemy podświetlić jedynie wyfrezowane (wycięte) znaki przy niepodświetlonym tle.

Jeśli zaś kaseton powinien świecić całym licem, wówczas przód kasetonu wykonujemy z pleksi. Kaseton może mieć również formę semafora i posiadać dowolny kształt.

Przy gabarytach wykluczających zastosowanie dibondu lub pleksi stosujemy technologię naciągu winylowego. System napinający pozwala na zastosowanie jednolitej i dużej, podświetlonej grafiki bez konieczności łączenia ze sobą kilku kasetonów. Konstrukcją kasetonu będzie w tym przypadku wzmocniony profil aluminiowy, malowany lub maskowany wedle potrzeb. Konstrukcja kasetonu wykonanego w tej technologii jest stabilna i można go montować również na dużych wysokościach.

W związku z wejściem w życie w Gdańsku tzw. uchwały krajobrazowej zakazane zostały popularne jeszcze kilka lat temu tablice wsuwane w profil aluminiowy. Aby dostosować szyldy do obowiązujących w Gdańsku przepisów, proponujemy tablice reklamowe również o grubości do 3 cm. Również taką tablicę jesteśmy w stanie wykonać i podświetlić w estetyczny sposób.

 

Zobacz też: kaseton / backlight, kaseton reklamowy