W związku z wejściem w życie uchwały krajobrazowej dla miasta Gdańska informujemy, że istnieje konieczność dostosowania do jej zapisów szyldów oraz innych tablic i urządzeń reklamowych. Posiadamy rozbudowany park maszyn oraz konieczne know-how, aby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nieustannie wprowadzamy techniczne innowacje, aby oferowane przez nas rozwiązania były nowoczesne, estetyczne, nieszablonowe, wyróżniające się, a przy tym energooszczędne i bezpieczne w użytkowaniu.

 
#drukarnia #reklamy #Gdańsk #Trójmiasto

cięcie laserem

cięcie laserem

Usługa: cięcie przy użyciu plotera laser CO2. Cięcie laserem to alternatywa dla tradycyjnej obróbki skrawaniem przy pomocy frezarki / cuttera CNC. Oferuje większą dokładność oraz możliwość obróbki elementów o niewielkich rozmiarach bez ryzyka ich przemieszczania w trakcie pracy.

#Cięcie laserowe. #Cięcie papieru laserem. #Cięcie plexi Gdańsk. #Cięcie tworzyw sztucznych.

Zalety obróbki laserem to przede wszystkim dobra jakość krawędzi po cięciu. W przypadku plexi krawędź jest szklista. Istnieje możliwość cięcia krzywych o bardzo małych promieniach. Daje to  niemalże nieograniczone możliwości cięcia wzorów i kształtów, co jest szczególnie doceniane w branży dekoratorskiej i reklamowej.

Kategoria(e):

CNC frezowanie / cięcie / bigowanie / laser

Tag(i):

cięcie laserowe